Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Modernizare drumuri de interes local in comuna Ion Creanga, judetul Neamt
- Număr anunț
- SCN1061402
- Autoritate contractantă
- Comuna Ion Creanga (PRIMARIA COMUNA ION CREANGA) (CUI 2613753)
- Furnizor / câștigător
- DANLIN XXL SRL (CUI 16360111)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.913.400,81 RON
- Valoare atribuită
- 9.761.038,09 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.01.2020 13:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1037195
- Termen limită
- 03.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074182
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
Asociați 1
AQUA PROJECT SRL CUI 27559846
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTII GABAP CUI RO28474977
Terți susținători 1
VIACONS RUTIER SRL CUI RO 14234540
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
AXA ROAD CONSTRUCTII C.F.D.P. S.R.L. CUI RO 41805717
Valoare atribuită
9.761.038,09 RON
din 9.913.400,81 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 152.362,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.