Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 87,2% sub estimat
Furnizarea unei Platforme software de tip GIS – sistem geografic informational
- Număr anunț
- CN1004471
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- GREENSOFT SRL (CUI 14914784)
- Cod CPV
- 48600000-4 · Pachete software pentru baze de date si operare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 696.525 RON
- Valoare atribuită
- 88.900 RON 87,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2018 08:50
- Anunț de atribuire
- CAN1017848
- Termen limită
- 24.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024415
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini GIS final.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE GIS.docx.p7s
- FisaDate_DF1024415.pdf
- MODELE FORMULARE GIS.docx.p7s
- PLCSSM.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GREENSOFT SRL CUI RO 14914784
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SIVECO Romania S.A. CUI RO 476331
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UTI GRUP S.R.L. CUI RO 5394305
Valoare atribuită
88.900 RON
din 696.525 RON estimat
87,2%
Adjudecat la 12,8% din estimat · economie 607.625 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.