Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Delegarea gestiunii prin concesiune a activităților specifice serviciului de salubrizare in Comuna Vama, județul Suceava
- Număr anunț
- PC1002407
- Autoritate contractantă
- COMUNA VAMA (CUI 4326698)
- Furnizor / câștigător
- FRITEHNIC S.R.L. (CUI 32391250)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.661.206,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.659.667,69 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.07.2023 08:08
- Anunț de atribuire
- PCA1002399
- Termen limită
- 17.08.2023 11:00
- Documentație de atribuire
- DF1184830
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FRITEHNIC S.R.L. CUI 32391250
Valoare atribuită
2.659.667,69 RON
din 2.661.206,70 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.539,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.