Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
EXTINDEREA SISTEMULUI DE ALIMENTARE CU APĂ TARNA MARE ȘI A SISTEMULUI DE CANALIZARE DIN CLUSTERELE TARNA MARE ȘI BĂTARCI Numar de identificare POIM-SM-CL-04
- Număr anunț
- CN1018139
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- PRODEXIMP SRL (CUI 8126900)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.465.003 RON
- Valoare atribuită
- 43.577.987,85 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2020 17:25
- Anunț de atribuire
- CAN1044119
- Termen limită
- 02.03.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 009-018034
- Documentație de atribuire
- DF1073785
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa FD_Factori evaluare_POIMCL04.doc.p7s
- CAP1_Cond Contr_POIM_CL04.rar.p7s
- CS_CAP2_POIM CL04.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part01.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part02.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part03.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part04.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part05.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part06.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part07.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part08.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part09.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part10.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part11.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part12.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part13.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part14.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part15.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part16.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part17.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part18.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part19.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part20.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part21.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part22.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part23.rar.p7s
- CS_CAP3_POIM CL04.part24.rar.p7s
- CS_Formular cadru_POIMCL04.doc.p7s
- FisaDate_DF1073785.pdf
- Formulare_POIMCL04.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
Terți susținători 1
MIS GRUP CUI RO 12472562
Subcontractanți 1
URBAN CONSTRUCT SRL CUI RO22263008
Terți + subcontractanți 1
ELECTROMARA SRL CUI RO 14176938
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EUSKADI SRL CUI RO 17021083
Asociați 1
ANTREPRIZA MONTAJ INSTALATII SA CUI RO 2196150
Terți susținători 1
INSTAL SERVICE TECHNOLOGY SRL CUI 3020746
Subcontractanți 1
EUSKALTEL SRL CUI RO25493052
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMELECTRO SA CUI RO1557850
Subcontractanți 1
LAURENTIU H SRL CUI RO 4133948
Valoare atribuită
43.577.987,85 RON
din 45.465.003 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 1.887.015,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.