Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,9% sub estimat

Furnizare Produse alimentare

Număr anunț
SCN1061473
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI RO24913000)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.428,20 RON
Valoare atribuită
67.340,30 RON 30,9% sub estimat
Data publicării
14.01.2020 17:07
Anunț de atribuire
SCNA1033052
Termen limită
27.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1074298

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 97.428,20 RON Adjudecat: 67.340,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Amelioratori 1.584 RON DOIMAN COM S.R.L. 4 contracte 35.385,30 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 33849 · 26.05.2020 17.539,20 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 25344 · 20.02.2020 9.767,50 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract G25342 · 20.02.2020
DOIMAN COM S.R.L. · contract G20129 · 04.01.2021 8.078,60 RON
2 Mere 24.804 RON
3 Oua marime M 20.705 RON DOIMAN COM S.R.L. 1.085 RON ↓94,8%
4 Pateu de ficat 100gr/buc 45.260 RON METRO CASH & CARRY ROMANIA 3 contracte 30.870 RON ↓31,8%
METRO CASH & CARRY ROMANIA · contract G41095 · 26.08.2020 22.050 RON
METRO CASH & CARRY ROMANIA · contract 29258 · 26.03.2020 8.820 RON
METRO CASH & CARRY ROMANIA · contract G26580 · 03.03.2020
5 Usturoi 5.075,20 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

67.340,30 RON

din 97.428,20 RON estimat 30,9%

Adjudecat la 69,1% din estimat · economie 30.087,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.