Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,0% sub estimat
Furnizare AUTOSPECIALE TRANSPORT DEȚINUȚI DE 16 locuri - 48 luni
- Număr anunț
- CN1020437
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- AUTOKLASS CENTER SRL (CUI 15134434)
- Cod CPV
- 34114210-4 · Vehicule pentru transportul detinutilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.136.575 RON
- Valoare atribuită
- 2.787.537,54 RON 77,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1038615
- Termen limită
- 25.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 076-179345
- Documentație de atribuire
- DF1081935
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini (autospeciale).pdf.p7s
- FisaDate_DF1081935.pdf
- instructiuni pentru ofertanti (autospeciale).pdf.p7s
- model acord cadru (autospeciale).pdf.p7s
- model contract subsecvent (autospeciale).pdf.p7s
- Model formulare.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOKLASS CENTER SRL CUI RO 15134434
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BRIARI'S IND CUI RO 2329485
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Valoare atribuită
2.787.537,54 RON
din 12.136.575 RON estimat
77,0%
Adjudecat la 23,0% din estimat · economie 9.349.037,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.