Atribuită Cumpărare directă

TN-116 CARTUS TONER BLACK TN116 1BUC 11.000 PAGINI ORIGINAL MINOLTA BIZHUB 164 165 BIZHUB 210 211

Număr anunț
DA35457415
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
237,21 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,21 RON