Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Placa Video

Număr anunț
DA35446722
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA RASIROM (CUI 7061781)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
32350000-1 · Piese pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.384,79 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.384,79 RON