Atribuită Cumpărare directă

Turbina Alegra TE-95 RM W&H

Număr anunț
DA35429127
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33126000-9 · Aparate de stomatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.449,88 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.449,88 RON