Atribuită Cumpărare directă

PACHET FIME RADIOLOGICE

Număr anunț
DA35458520
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.596 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.596 RON