Atribuită Cumpărare directă

Benzina EuroPlus

Număr anunț
DA35430281
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
ELDOMIR SRL (CUI 32548363)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.253,30 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.253,30 RON