Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE VACCIN ANTIRABIC
- Număr anunț
- SCN1061522
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.800 RON
- Valoare atribuită
- 42.800 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 16:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1032303
- Termen limită
- 23.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074376
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - vaccin antirabic-semnat.pdf
- FisaDate_DF1074376.pdf
- Formulare-semnat.pdf
- Model contract antirabic-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
42.800 RON
din 42.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro