Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat
Execuția lucrărilor de construcție/ extindere/modernizare a drumurilor de interes local în localitatea Somova în cadrul proiectului ,,ASFALTARE STRAZI IN LOCALITATEA SOMOVA, COMUNA SOMOVA, JUDEȚUL TULCEA“
- Număr anunț
- SCN1061519
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
- Furnizor / câștigător
- OPENTRANS SRL (CUI 15219174)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.762.119,01 RON
- Valoare atribuită
- 4.405.325,32 RON 7,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2020 16:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1038159
- Termen limită
- 10.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074369
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Caiet de sarcini strazi Somova .pdf.p7s
- 553_MT Somova drumrev.pdf.p7s
- 6. Formulare strazi .pdf.p7s
- Acord prealabil amaplasament DN.pdf.p7s
- FisaDate_DF1074369.pdf
- Parte desenata III.zip.p7s
- Parte desenata II - strada 12-23.zip.p7s
- Parte desenata I - strada 1-11.zip.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OPENTRANS SRL CUI RO15219174
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOPRIMA SERV SRL CUI RO 11394440
Valoare atribuită
4.405.325,32 RON
din 4.762.119,01 RON estimat
7,5%
Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 356.793,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.