Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,5% sub estimat
Servicii de proiectare pentru SF - Amenajare terenuri de sport - ,,Construire stadion pe structură metalica”, str. Calea Buziasului, Timisoara
- Număr anunț
- CN1018219
- Autoritate contractantă
- Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
- Furnizor / câștigător
- KAT CONCEPT DESIGN SRL (CUI 37634899)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.226,90 RON
- Valoare atribuită
- 49.400 RON 26,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2020 13:14
- Anunț de atribuire
- CAN1032865
- Termen limită
- 04.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074336
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Tema de proiectare.pdf.p7s
- Anexa 2 la Tema de proiectare.pdf.p7s
- Anexa 3 la Tema de proiectare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1074336.pdf
- FORMULARE - SF Amenajare terenuri de sport.docx.p7s
- Model de contract SF Amenajare terenuri de sport.pdf.p7s
- Nota conceptuala SF Amenajare terenuri de sport.pdf.p7s
- Tema de proiectare Sf Amenajare terenuri de sport.pdf.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI RO37634899
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUCIAN SIMION ARHITECTURA SRL CUI RO 27239400
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DORAGI CONSULTING S.R.L. CUI RO 7400969
Valoare atribuită
49.400 RON
din 67.226,90 RON estimat
26,5%
Adjudecat la 73,5% din estimat · economie 17.826,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.