Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
MIXTURI ASFALTICE
- Număr anunț
- SCN1061492
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- CITADIN SA (CUI 15946407)
- Cod CPV
- 44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.500 RON
- Valoare atribuită
- 263.826,60 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2020 11:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1032816
- Termen limită
- 30.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074325
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CITADIN SA CUI RO 15946407
Valoare atribuită
263.826,60 RON
din 270.500 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 6.673,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.