Atribuită Cumpărare directă

CABLU USB4 GEN3X2 40GBPS 8K60HZ 240W DREPT/UNGHI 90 GRADE T-T 1.2M - (Ref. 90; NJ: 2248/27.02.2024)

Număr anunț
DA35459796
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
206,94 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,94 RON