Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de asigurare Malpraxis spitalul AVRAM IANCU ORADEA, valabilitate 16.12.2023-15.12.2024

Număr anunț
DA34715915
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.369 RON
Valoare finală
22.369 RON
Data publicării
15.12.2023 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare estimată

22.369 RON