Atribuită Cumpărare directă

KORES Indigo albastru pentru scris de mana A4 100 coli/top

Număr anunț
DA35459406
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
30199100-1 · Indigo, hartie autocopianta, hartie pentru sabloane si hartie fara carbon (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
155,25 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,25 RON