Atribuită Cumpărare directă

Perforator din metal metalic capacitatea de perforare NOKI H-40 40 Coli

Număr anunț
DA35459325
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
30197330-8 · Perforatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
356,70 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,70 RON