Atribuită Cumpărare directă

HYDROCORTISONE SUCCINAT SODIC 100 mg, DIAZEPAM DESITIN sol.rectala 5 mg , PARACETAMOL 125MG SUP

Număr anunț
DA35460280
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
703,60 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,60 RON