Atribuită Cumpărare directă

DOCETAXEL KABI 80mg/4ml

Număr anunț
DA35458287
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON