Atribuită Cumpărare directă

METOPROLOL CPR 25MG CUTIE X30CPR(METOPROLOLUM) MAGISTRA

Număr anunț
DA35454873
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33622600-2 · Betablocanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
715,80 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715,80 RON