Atribuită Cumpărare directă

CLOZAPINUM 100 mg x 50 compr

Număr anunț
DA35459951
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
112,14 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,14 RON