Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,1% sub estimat
Autobuz transport persoane
- Număr anunț
- CN1020551
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
- Cod CPV
- 34121100-2 · Autobuze publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 924.369,75 RON
- Valoare atribuită
- 802.944 RON 13,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.04.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1037616
- Termen limită
- 28.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 082-192993
- Documentație de atribuire
- DF1082350
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini- Autobuz.pdf.p7s
- Criterii si factori de evaluare-Anexa 2- Autobuz.pdf.p7s
- FisaDate_DF1082350.pdf
- Formular Propunere tehnica - Autobuz transport persoane.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti-Autobuz.pdf.p7s
- Model de contract Autobuz transport persoane .docx.p7s
- modele formulare Autobuz transport persoane.doc.p7s
- Specificatie tehnica-Autobuz.pdf.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCEDES-BENZ TRUCKS & BUSES ROMANIA SRL CUI RO41032158
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ANADOLU AUTOMOBIL ROM SRL CUI RO 13610337
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MHS TRUCK & BUS SRL CUI RO 21570837
Valoare atribuită
802.944 RON
din 924.369,75 RON estimat
13,1%
Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 121.425,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.