Atribuită Cumpărare directă

18 panouri BOND cu autocolantare

Număr anunț
DA35433992
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Furnizor / câștigător
UNIQUE CREATIVE PRODUCTION SRL (CUI 37076911)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.242,89 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.242,89 RON