Atribuită Cumpărare directă

Servicii de tăierea arborilor

Număr anunț
DA35457827
Autoritate contractantă
COMUNA HAMCEARCA (PRIMARIA HAMCEARCA) (CUI 4793987)
Furnizor / câștigător
SIMEVO-BEST SRL (CUI 29917347)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON