Atribuită
Atribuire
Achizitia Optimol 1kg/buc pentru melci 20bucx53,72ron.Valoare totala 1074,40ron.Achizitie conf.referat nr.21553/10.06.2026,comanda nr.21773/11.06.2026,oferta nr.21692/11.06.2026,factura nr.5508/12.06.2026,chitanta nr.4506/12.06.2026
- Număr anunț
- DAN2779104
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
- Cod CPV
- 24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.074,40 RON
- Data anunțului
- 12.06.2026 13:26
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.