Atribuită Cumpărare directă

PACHET CAZARE + MASA HOTEL PLAZA

Număr anunț
DA35459428
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN MURES (CUI 4322548)
Furnizor / câștigător
VOIAJOR SRL (CUI 2528313)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.595,42 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.595,42 RON