Atribuită Cumpărare directă

Pachet conform oferta nr. 197/02.04.2024

Număr anunț
DA35467636
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.064 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.064 RON