Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
CONSTRUCTIA RETELEI PUBLICE DE APA SI APA UZATA IN LOCALITATEA SARAMAS COMUNA BARCANI, JUDEȚUL COVASNA
- Număr anunț
- SCN1061629
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
- Furnizor / câștigător
- EUSKADI SRL (CUI 17021083)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.113.823,13 RON
- Valoare atribuită
- 13.014.147,29 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 13:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1035822
- Termen limită
- 12.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067021
Documente
Documentația de atribuire
- AEE SPap si rezervor-semnat.pdf.p7s
- AEE SPuz1-semnat.pdf.p7s
- AEE SPuz2-semnat.pdf.p7s
- AEE Spuz 3-semnat.pdf.p7s
- AEE SPuz4-semnat.pdf.p7s
- AEE SPuz5-semnat.pdf.p7s
- AEE Spuz 6-semnat.pdf.p7s
- AEE Spuz7-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini 04.10.2019-semnat.pdf.p7s
- Dosar PT+DE apa canal Saramas-semnat.pdf.p7s
- Drum de acces la rezervor-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067021.pdf
- FORMULARE 04.10.2019-semnat.docx.p7s
- .LCL- Saramas fv-eligibile - finale-semnat.pdf.p7s
- LCL- Saramas fv- neeligibile finale-semnat.pdf.p7s
- .LCL- Saramas fv- totale finale-semnat.pdf.p7s
- PD PTh+DE tot-semnat.pdf.7z.001
- PD PTh+DE tot-semnat.pdf.7z.002
- PD PTh+DE tot-semnat.pdf.7z.003
- PD PTh+DE tot-semnat.pdf.7z.004
- PD PTh+DE tot-semnat.pdf.7z.005
- PD PTh+DE tot-semnat.pdf.7z.006
- Piese desenate-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EUSKADI SRL CUI RO 17021083
Asociați 1
ANTREPRIZA MONTAJ INSTALATII SA CUI RO 2196150
Subcontractanți 1
EUSKALTEL SRL CUI RO25493052
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NILITEN CONSTRUCTII SRL CUI RO30748403
Terți susținători 1
URBAMED INFRAESTRUCTURAS S.L. CUI B-98448855
Valoare atribuită
13.014.147,29 RON
din 12.113.823,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro