Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Achizitia publica a 15 autobuze hibrid pentru transportul urban de calatori in Municipiul Oradea in cadrul proiectelor "Coridorul de mobilitatea urbana durabila piata Emanuil Gojdu-Vasile Alecsandri, Oradea", Cod SMIS 126216 si "Coridorul de mobilitate urbana durabila Piata Emanuil Gojdu - Piata Cetate, Oradea", cod SMIS 126217 finantate prin Programul operational regional 2014-2020, Cod unic 4230487/2020/21

Număr anunț
CN1020583
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34121100-2 · Autobuze publice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.872.000 RON
Valoare atribuită
22.564.425 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
24.04.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1038475
Termen limită
09.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 081-190426
Documentație de atribuire
DF1082519

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

22.564.425 RON

din 22.872.000 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 307.575 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.