Atribuită Cumpărare directă

Furnizare și montare porta, gard si grilaj metalic ornamental, suport de bicicleta

Număr anunț
DA35457334
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
Furnizor / câștigător
GLOBACTIVE NOVACORE S.R.L. (CUI 37736570)
Cod CPV
34928200-0 · Garduri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.310 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.310 RON