Atribuită Cumpărare directă

Vopsea marcaj rutier + diluant

Număr anunț
DA35449662
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
Furnizor / câștigător
POLICOLOR SA (CUI 326318)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.550,64 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.550,64 RON