Atribuită Cumpărare directă

Tableta APPLE iPad 10 (2022), 10.9", 64GB, Wi-Fi, Silver

Număr anunț
DA35446142
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237450-8 · Tablete grafice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.095,82 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
09.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.095,82 RON