Ofertă refuzată Cumpărare directă

Referat necesitate nr. 10192/26.09.2023

Număr anunț
DA34236319
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
IPROMEDCON S.R.L. (CUI 47583520)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170.000 RON
Valoare finală
165.500 RON
Data publicării
12.10.2023 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare estimată

170.000 RON