Atribuită Cumpărare directă

Stand reglabil mobil pentru tabla de scris

Număr anunț
DA35470625
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30195912-8 · Sevalete pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
190,14 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
10.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,14 RON