Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,1% sub estimat
Servere pentru Directiile Teritoriale de Statistica si structuri organizatorice ale aparatului central al INS
- Număr anunț
- CN1004411
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Furnizor / câștigător
- PRIME SOLUTIONS SRL (CUI 18238979)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.207.979 RON
- Valoare atribuită
- 1.498.613,94 RON 32,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.09.2018 01:56
- Anunț de atribuire
- CAN1014698
- Termen limită
- 29.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 183-413633
- Documentație de atribuire
- DF1024081
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI LOT 1-semnat.rar.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 2-semnat.rar.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 3-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1024081.pdf
- Formulare SERVERE - LD 2018-semnat.doc.p7s
- PROIECT CONTRACT SERVERE-semnat.rar.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 2.207.979 RON Adjudecat: 1.498.613,94 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servere pentru Directiile Teritoriale de Statistica | 1.994.979 RON | Prime Solutions S.R.L. | 1.399.946,94 RON ↓29,8% |
| 2 | Server pentru Directia Generala de Demografie si Statistica Soc… | 105.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 98.667 RON ↓6,0% |
| 3 | Server pentru Directia de Buget si Contabilitate a INS, livrabi… | 108.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRIME SOLUTIONS SRL CUI RO 18238979
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3
Individuala
Ofertant
NOVA TECH INTEGRATED SOLUTIONS SRL CUI 34770594
Valoare atribuită
1.498.613,94 RON
din 2.207.979 RON estimat
32,1%
Adjudecat la 67,9% din estimat · economie 709.365,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.