Atribuită Cumpărare directă

Manopera montaj seif

Număr anunț
DA35472172
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "LUMEA COPIILOR (CUI 29448143)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI 11794217)
Cod CPV
45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
638,66 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
10.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,66 RON