Atribuită Cumpărare directă

Bara sprijin prindere podea pentru persoane cu dizabilitati Meco 503

Număr anunț
DA35452962
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
638,66 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
10.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,66 RON