Atribuită Cumpărare directă

Spray de antrenament defensiv cu lumina si port

Număr anunț
DA35471125
Autoritate contractantă
SCOALA DE PERFECTIONARE A PREGATIRII PESONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 6752789)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
Cod CPV
34740000-6 · Echipament, aparate de antrenament la sol, simulatoare si piese pentru aeronave sau pentru nave spatiale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.640,60 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
10.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.640,60 RON