Atribuită Cumpărare directă

Achizitie echipament beneficiari CAbR Jariseta - conform ADV1417091

Număr anunț
DA35470286
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
18200000-1 · Imbracaminte de exterior (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.591 RON
Data publicării
09.04.2024 13:49
Data finalizării
10.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.591 RON