Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Licențe software în cadrul Proiectului ”Cyberex – Perfecționare, cooperare și prevenire în lupta împotriva criminalității informatice”
- Număr anunț
- CN1018329
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- Q-EAST SOFTWARE SRL (CUI 14289821)
- Cod CPV
- 48210000-3 · Pachete software pentru retele (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 544.089,21 RON
- Valoare atribuită
- 526.968,97 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.01.2020 15:51
- Anunț de atribuire
- CAN1037884
- Termen limită
- 02.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074684
Documente
Documentația de atribuire
- 4. FORMULARE-semnat.doc.p7s
- caiet sarcini + sp teh - licente-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1074684.pdf
- proiect contract - licente-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 544.089,21 RON Adjudecat: 526.968,97 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Softuri analiză probe digitale | 501.072,60 RON | Q-EAST SOFTWARE | 501.000 RON |
| 2 | Licența Windows și licența Office | 2.836,26 RON | Anulat | — |
| 3 | Licența MaxQDA pentru activitățile de cercetare - | 3.308,97 RON | — | |
| 4 | Licența SPSS pentru activitățile de cercetare | 36.871,38 RON | PRAGMA COMPUTERS S.R.L. | 25.968,97 RON ↓29,6% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Q-EAST SOFTWARE SRL CUI RO 14289821
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Kapsch CUI RO25416050
Valoare atribuită
526.968,97 RON
din 544.089,21 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 17.120,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.