Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Proiectare si Executie lucrari privind obiectivul: “Reabilitare, modernizare si extindere Scoala gimnaziala Gavril Istrate Nepos clasele V-VIII, Judetul Bistrita-Nasaud”

Număr anunț
SCN1061697
Autoritate contractantă
Comuna Feldru (Primaria comunei Feldru) (CUI 4427048)
Furnizor / câștigător
EMIDAV PORTRAD SRL (CUI 37060800)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.226.615 RON
Valoare atribuită
2.225.330 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
20.01.2020 15:37
Anunț de atribuire
SCNA1034009
Termen limită
12.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1072212

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
UNIDAL-GRUP S.R.L. CUI RO 14487470
Subcontractanți 1
SC ONY ENERGY SRL-D CUI RO32921453

Valoare atribuită

2.225.330 RON

din 2.226.615 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.285 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.