Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,5% sub estimat

Achiziția de produse „Echipamente IT,, pentru proiectul „VENUS –Împreună pentru o viață în siguranță”,POCU/465/4/4/128038

Număr anunț
SCN1061671
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.218,49 RON
Valoare atribuită
8.920 RON 20,5% sub estimat
Data publicării
20.01.2020 11:37
Anunț de atribuire
SCNA1032444
Termen limită
30.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1074634

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

8.920 RON

din 11.218,49 RON estimat 20,5%

Adjudecat la 79,5% din estimat · economie 2.298,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.