Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de divertisment pentru copii - 22 octombrie 2023- Sarbatoarea viei si a vinului Bucuriile

Număr anunț
DA34283676
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
MAGICLAND SRL (CUI 24427689)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare finală
2.500 RON
Data publicării
19.10.2023 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare estimată

2.500 RON