Atribuită Cumpărare directă

Supraveghere regim chimic al apei in CT la CRRN Costana, CRRN Sasca Mica, CAbR Zvoristea

Număr anunț
DA35455354
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
HYDRO - X SRL (CUI 8894607)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.191 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
10.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.191 RON