Atribuită Cumpărare directă

Pompa de stropit Herly GF-1517, cu acumulator, 12 V

Număr anunț
DA35458813
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI 4374660)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
42996100-5 · Pulverizatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
187,39 RON
Data publicării
08.04.2024 13:49
Data finalizării
10.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,39 RON