Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,6% sub estimat
Încheierea unor acorduri cadru cu reluarea competiției pentru produse alimentare (Lot 1 CARTOFI și Lot 2 CARNE DE PORC SEMIGRASĂ) pentru o perioadă de 12 luni.
- Număr anunț
- SCN1061771
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
- Furnizor / câștigător
- NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242.230 RON
- Valoare atribuită
- 100.362 RON 58,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2020 15:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1033145
- Termen limită
- 04.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074802
Documente
Documentația de atribuire
- 1.caiet sarcini lot 1 cartofi.pdf.p7s
- 1.caiet sarcini lot 2 carne de porc semigrasa carcasa degresata.pdf.p7s
- 3.proiectul acordului cadru si contractului subsecvent continand clauzele contractuale obligatorii.pdf.p7s
- 5. formulare.docx.p7s
- 6.instructiuni pentru candidati.pdf.p7s
- FisaDate_DF1074802.pdf
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 100.362 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | cartofi calitatea I | — | STEDYAN COM S.R.L. · STEDYAN COM S.R.L.,B.P. ANKROB IMPEX,AMA FRUCT CP,EURO PATI,DOIMAN COM S.R.L. 3 contracte | 24.330 RON |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 30773 · 03.06.2020 | 13.500 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L.,B.P. ANKROB IMPEX,AMA FRUCT CP,EURO PATI,DOIMAN COM S.R.L. · contract 24746 · 02.03.2020 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 23771 · 16.02.2021 | 10.830 RON | |||
| 2 | carne de porc semigrasă | — | NICBAC PROD 4 contracte | 76.032 RON |
| NICBAC PROD · contract 23772 · 16.02.2021 | 46.332 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 37406 · 24.08.2020 | 17.820 RON | |||
| NICBAC PROD · contract 24747 · 02.03.2020 | — | |||
| NICBAC PROD · contract 46702 · 07.12.2020 | 11.880 RON | |||
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.P. ANKROB IMPEX S.R.L. CUI 34816209
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Valoare atribuită
100.362 RON
din 242.230 RON estimat
58,6%
Adjudecat la 41,4% din estimat · economie 141.868 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.