Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Lucrari de reabilitare a locuintelor sociale, inclusiv conectarea la retele utilitati, în cadrul proiectului ,,Solutii de combatere a marginalizarii prin masuri inovative sociale”
- Număr anunț
- SCN1061768
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRET (CUI 4553895)
- Furnizor / câștigător
- ILPRO CONSTRUCŢII SRL (CUI 34976650)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.087.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.066.327,85 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2020 15:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1033267
- Termen limită
- 05.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1074808
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ILPRO CONSTRUCŢII SRL CUI RO34976650
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENPANOL TRADE S.R.L. CUI 15414710
Terți susținători 1
EUROTEHNICA IT&C SRL CUI RO 26991098
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BITELE TOUR SRL CUI RO 25369039
Valoare atribuită
1.066.327,85 RON
din 1.087.500 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 21.172,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.