Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat

Servicii privind efectuarea înregistrării (recensământul) circulației rutiere din anul 2020, pe rețeaua de drumuri publice județene din judeţul Gorj.

Număr anunț
SCN1061717
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
INSTITUTUL DE CERCETARI IN TRANSPORTURI INCERTRANS SA (CUI 4282451)
Cod CPV
63712710-3 · Servicii de monitorizare a traficului (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286.091 RON
Valoare atribuită
259.267 RON 9,4% sub estimat
Data publicării
21.01.2020 09:53
Anunț de atribuire
SCNA1034950
Termen limită
14.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1074558

Documente

Documentația de atribuire
Control ex-ante

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CERTRANS LEVEL SRL CUI RO30792921
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
YDAIL CONSTRUCT SRL CUI RO 14478413

Valoare atribuită

259.267 RON

din 286.091 RON estimat 9,4%

Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 26.824 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.